TASUTA TRANSPORT PAKIAUTOMAATI ALATES 39€ OSTUST

a

Ostutingimused

  >  Ostutingimused

ÜLDTINGIMUSED

Käesolevad müügitingimused kehtivad Mängulust OÜ-le (edaspidi „Müüja”) kuuluvast e-poest (aadressil: www.lelud.ee) tehtud tellimustele, millega sõlmitakse müügitehing Müüja ja kaupa telliva isiku (edaspidi “Ostja”) vahel.

www.lelud.ee e-poes tellimuse vormistamisega kinnitab Ostja, et ta on tutvunud müügitehingu tingimustega ja nõustub nendega.

Lisaks käesolevatele tingimustele reguleerivad Müüja ja Ostja vahelisi õigussuhteid ka Eesti Vabariigis kehtivad õigusaktid, millest tuleb Müüjal ja Ostjal lähtuda.

 TOOTED JA OSTU SOORITAMINE

  • Kõik LELUD.EE e-poe tootehinnad sisaldavad käibemaksu.
  • LELUD.EE e-poes olevad tootepildid on illustratiivse tähendusega ja võivad esineda mõningaid erinevused tegelikust tootest. E-poes olevate toodete kirjeldused ei pruugi olla ammendavad ja võivad sisaldada tahtmatuid vigu.

Valige toodete alt soovitud kaubad ja lisage need ostukorvi. Ostukorvi sisu vaatamiseks valige “Ostukorv”. Kui olete kõik vajalikud tooted ostukorvi pannud, saate vormistada tellimuse, misjärel saabub Teie postkasti e-arve.

Teie ostukorv luuakse hetkel, kui olete toote juures klikkinud lingile „Lisan ostukorvi“.

Ostukorvis olevate toodete arvu võite muuta. Samuti võite muuta toote tellitavat kogust. Tehtud muudatuse kinnitamiseks klikkige nupule “Uuenda ostukorvi“. Tellimuse vormistamise jätkamiseks klikkige lingile „Vormista ost”. Teid suunatakse tellimuse vormistamise leheküljele, konto puudumisel sisestage oma andmed, kui olete varem juba registreerunud vajutage “Logi sisse siit!” lingil.

Palume olla TÄHELEPANELIK tellija andmete ja tellimuse kinnituse lehekülgedel olevate lahtrite täitmisel, sest selle informatsiooni täpsusest ja õigsusest sõltub Teie poolt ostetud toodete kiire kohaletoimetamine.

TOODETE EEST TASUMINE

Makse sooritamiseks valige tellimuse vormistamise leheküljel endale meelepärane makseviis.

Toodete eest saate tasuda:

a) Maksa pangas- Makse sooritamisel kasutatakse turvalist maksesüsteemi nimega KEVIN (UAB “KEVIN EU“), kellel on Leedu Keskpanga tegevusluba. Makseviisi pakub ja haldab ESTO AS.

b) Pangaülekandega tellimuse kinnituse alusel, mis saadetakse Teile automaatset meilile, peale tellimuse kinnitust. Arve maksetähtaeg 3 päeva.

c) BOLT PAY LATTER- Uus ja innovatiivne makseviis – kinnita tellimus Bolt Pay Later makseviisiga ja sul on võimalus 2-klikiga osta kohe, saada tellimus kätte ning maksma hakata hiljem. Maksa nii, kuidas ise soovid – 30 päeva intressivabalt, ilma ühegi kuluta. Puudub intress. Puuduvad lisakulud. Makseviisi pakub ja haldab ESTO AS.

d) Tasu 3-s võrdses osas, ilma ühegi lisatasuta! 0% intress. 0€ lisakulu. Lihtsalt maksa hiljem! ESTO 3-osaline makseviis võimaldab tasuda kolme kuu jooksul, kolme võrdse maksena, ilma ühegi lisakuluta. Igakuine kuumakse kujuneb ostukorvi maksumuse jagamisel kolmeks võrdseks osaks. Puudub intress. Puuduvad lisakulud. Alati on võimalus tasuda ennetähtaegselt ilma ühegi kuluta. Makseviisi pakub ja haldab ESTO AS.

Kõik hinnad e-poes on väljatoodudu eurodes.
Mängulust OÜ on isikuandmete vastutav töötleja, edastame maksete teostamiseks vajalikud isikuandmed volitatud töötleja Montonio Finance OÜ-le.

Kui raha pole laekunud 3 tööpäeva jooksul pärast tellimuse vormistamist, tellimus tühistatakse.

TARNEAEG JA KOHALETOIMETAMISE TINGIMUSED

Tellimust hakatakse täitma pärast selle eest tasumist ehk sellest hetkest, kui raha on LELUD.EE kontole laekunud.

E-poest sooritatud tellimusi käsitletakse tööpäevadel kella 9:00-15:00.

Kui soovitud kaup on meil laos olemas, siis tarneaeg on 1-2 tööpäeva, vastasel juhul tuleb oodata järgmise partii saabumist tehasest, ning kohaletoimetamise tähtaeg võib võtta kuni 14 tööpäeva.

Tooted millel on märge LAOS- tarneaeg 1-3 tööpäeva, need tooted on meil Eesti laos kohe olemas ja postitame kiirelt Teie poole teele. Tooted mille juures on märge tarneaeg 10-14 tööpäeva, need tooted on tellimisega Saksmaa laost ja tuleb oodata, kui toode Eesti meie lattu jõuab. 

Juhul kui selgub,et toote planeeritud tarneaeg ületab 3 nädalat kontakteerub LELUD.EE esindaja pakkudes uue tarneaja, asemele vähemalt samalaadse toote sama hinnaga või 100% ulatuses tasutud ostusumma tagastuse.

Teil on võimalus tellida kaupade kättetoimetamist kulleriga koju kätte , DPD, Omniva või Itella Smartposti pakiautomaati või kättesaamist meie Tallinna laost J.Vilmsi 50, kuid palume eelnevalt teada anda,kui olete tulemas, sest me ei pruugi koguaeg kohal olla.

Ostja tasub postikulu,vastavalt sellele, kuidas kaupa soovitakse kätte saada. Alates 39€ ostust, on paki kättetoimetamine SmartPosti/Omniva/DPD pakiautomaati TASUTA!

Tellimuse kohta, mis ületab 39€ on 1 tasuta pakiautomaati saatmine ettenähtud. Kui Sinu tellimus sialdab tooteid, mille tarneaeg on 1-2 tööpäeva ja 10-14 tööpäeva, siis kogu tellimuse tarneaeg on 10-14 tööpäeva. Kliendi soovil saame saata need tooted enne ära, mis on laos kohe saadaval , kuid kliendi kanda jäävad eraldi saatmise saatekulud. 

Enne kauba vastuvõtmist kullerilt või postkontorist ja saatelehe allkirjastamist, kontrollige et pakend ei oleks vigastatud, vastasel juhul tagastage kaup kullerile või postkontorisse ning teavitage meid koheselt.

Müüja ei vastuta kauba kohaletoimetamise viibimise eest juhul kui kaup on logistikapartneritele üle antud õigel ajal, kuid kohaletoimetamise viibimine on tingitud asjaoludest mida Müüja ei saanud mõjutada ega ette näha.

PRETENSIOONIDE ESITAMISE AEG JA GARANTII

Müüja vastutab Ostjale müüdud kauba lepingutingimustele mittevastavuse või puuduste eest, mis ilmnevad kuni kahe aasta jooksul, alates kauba üleandmisest Ostjale.

Pretensioon toote nõuetele mittevastavuse või puuduste avastamise kohta palume edastada e-posti aadressile info@lelud.ee hiljemalt kahe kuu jooksul alates toote nõuetele mittevastavuse või puuduse avastamisest. Pretensioonikirjale tuleb märkida tellimuse esitaja nimi, kontakttelefon, tellimuse või arve number ning toote tingimustele mittevastavuse või puuduse täpne kirjeldus/fotod.

Peale pretensiooni esitamist võtab Müüja Ostjaga ühendust esimesel võimalusel, kuid mitte hiljem kui 14 päeva jooksul alates pretensiooni kättesaamisest.

Ostjal on õigus nõuda ostuhinna vähendamist või lepingu lõpetamist ja raha tagastamist kui Müüjal ei ole võimalik kaupa parandada või asendada, kui see ebaõnestub või Müüja ei ole viga mõistliku aja jooksul kõrvaldanud ning on Ostjale tekitanud põhjendamatuid ebamugavusi.

Müüjal on õigus jätta pretensioon rahuldamata kui kauba puudus on tekkinud kliendi süül, toote mittesihipärase kasutamise tagajärjel või loomulikul füüsilisel kulumisel tavapärase kasutamise korral.

Kui Müüja on keeldunud lahendama Ostja kaebust või Ostja ei ole nõus Müüja pakutud lahendusega ning leiab, et on rikutud tema õigusi või kahjustatud tema huve, võib Ostja esitada kaebuse tarbijakaebuste komisjonile Tarbijakaitseameti kaudu või kohtule.

TAGASTUSTINGIMUSED

LELUD.EE e-poest ostetud toodetele kehtib 14 päeva jooksul tagastusõigus.

Toote tagastamiseks peab ostja tegema LELUD.EE  nimele vastavasisulise avalduse ning tagastama seejärel müüjale tellitud kauba. Raha kanname tagastatud toote eest tagasi Teie arveldusarvele esimesel võimalusel, kuid mitte hiljem kui 30 päeva peale kauba tagasi jõudmist müüjale. Toote tagastamisel ei kompenseerita ostetud toote saatekulusid.

Toote saab tagastada ainult siis, kui toode on tagastades täiesti kasutamata  ning originaalpakendis. Juhul, kui peale toote tagastamist ilmneb, et toodet on kasutatud või puudub originaalpakend või toode on müügiks kõlbmatu Ostja süül, on LELUD.EE e-poel õigus keelduda raha tagastamisest.

Kauba tagastamisega seotud  kulu kannab Ostja välja arvatud juhul kui kaup ei vasta Ostja tellimuses olevale tootele (st vale toode) või on kahjustusega, mis pole tekkinud pakendi avamisel ning mida välisel vaatlusel polnud võimalik tuvastada.

OSTUTINGIMUSED

Ostutingimustega tutvumine on igale kliendile kohustuslik.

Ostu sooritamisega, nõustub klient, et on tutvunud LELUD.EE e-poe ostutingimustega.

NB! Lasteasutustele on võimalik rakendada siintoodust erinevaid ostutingimusi, selleks palume tellimuse vormistamisel võtta meiega ühendust e-maili info@lelud.ee  või telefoni teel +37258 057 996.

TOOTED

Puidust tooted on  valmistatud kõrgekvaliteedilisest puidust, ökoloogiliselt puhtad ning kooskõlas EL nõuete ja ohutussandarditega. Pakume laialdast tootevalikut, et Te leiaksite just enda jaoks sobiva toote, mis tooks palju mängulusti ja ilusaid hetki väiksele mudilasele. Tule ja tutvu meie tootevalikuga, ning pane oma tellimus teele, et veenuda asjade kvaliteedis.

Toodete osad detailid võivad olla valmistatud fiiberpuitplaadist.
Fiiberpuitplaat on okaspuu plaat mida saadakse puidu purustamisel ja uuest kokku pressides,plaat sisaldab 80% puitu. Selline materjaal on turvalisem, sest selle murdumine põhjustavad vähem vigastusi kui purunenud puit .

Enamus mänguasjade tootjaid kasutavad sellist materjaali, kuna on kergemini  töödeldav ja ka turvalisem lastele.

REGISTEERI KLIENDIKS

Kui registreerite ennast kliendiks siis saate alati täishindadega toodetelt 5% soodustust. Kliendiks on võimalik registeerida ostukorvis ostu sooritades või pealehel “Minu konto” alt.

PRIVAATSUSPOLIITIKA

Isikuandmed, mis on Ostja poolt sisetatud Lelud.ee e-poe registreerimisvormil tellimuse tegemiseks, on konfidentsiaalsed ja ei kuulu avaldamisele kolmandatele isikutele, välja arvatud kui see on vajalik kauba kohaletoimetamisel ja Eesti Vabariigi seadusandluses ettenähtud juhtudel.

 KKK 

Kui kaua võtab  e-poe tellimuse täitmine aega?

Kui kaup on olemas meie Eesti laos, siis peale tasumist, paneme me kauba teele kliendile. Kui kaup ei ole Eesti laos,siis peale tasumist teeme tellimuse oma tarnijalt ja kaup jõuab meile siis u 10-14 tööpäevaga ning kui kaup on meieni jõudnud edastame selle Teile kiirelt edasi. Tooted, mille tarneaeg on 1-2 tööpäeva postitame kiirelt, eeldusel et tellimuse eest on tasutud.

Kas Lelud.ee e-poest tellitud kaubale saab  ise järele tulla?

Kaubale saab ise järele tulla  J.Vilmsi 50, kuid eelnevalt helistada ja kokkuleppida aeg kuna tulete kaubale järele, kuna me ei viibi koguaeg koha peal.

Kas kontoris on vôimalik  tasuda toodete eest ka kohapeal?

Kohapeal on vôimalik tasuda sularahas või ülekandega.

Kuidas leida kiiresti soovitud toodet?

Selleks kasutage e-poe otsingut. Saate otsida toodet nime või märksõna järgi.

Kaupade kohaletoimetamine!

Teeme kõik endast oleneva, et kaup/kaubad jõuaksid võimalikult kiiresti oma uute väikeste omanikeni. Peale makse laekumist lähevad kaubad teele üldjuhul  samal/ järgmisel tööpäeval kui mänguasi on meie laos olemas ja 10-14 tööpäeva jooksul kui toode on tellimisel.  Pikematest viivitustest,mis on tingitud meie poolt, teavitame teid e-maili või telefoni teel.

Kuidas ma saan kauba kätte?

Peale raha laekumist komplekteerime või esitame tellimuse tarnijale.Kui kaup on meieni jõudnud siis komplekteerime kauba ja saadame Teieni vastavalt Teie poolt valitud kättesaamise viisile. Palun täitke hoolikalt saadetise kohale toimetamise aadress või telefoni number – me ei vastuta vigase adressaadi eest. Müüja ei vastuta toodete kohaletoimetamise viivituse ja tekkinud arusaamatuste eest juhul, kui viivitus või arusaamatus on tingitud Ostja poolt tellimuse vormistamisel esitatud andmete ebatäpsusest või ebaõigsusest.

1. Itella (SmartPOST) – kuni 39 € ostu puhul lisandub postikulu 2.90€, üle 39 € ostud saadame TASUTA (va kampaaniaperioodil). Pakk saadetakse Ostja valikul sobivasse pakiautomaati. Teavitus pakist tuleb Ostjale sms-i teel ning sisaldab ukse avamiseks vajalikku uksekoodi.

2. DPD pakiautomaat- kuni 39 € ostu puhul lisandub postikulu 2.90€, üle 39 € ostud saadame TASUTA (va kampaaniaperioodil). Pakk saadetakse Ostja valikul sobivasse pakiautomaati. Teavitus pakist tuleb Ostjale sms-i teel ning sisaldab ukse avamiseks vajalikku uksekoodi.

3. Omniva ( Pakiautomaat) –  kuni 39 € ostu puhul lisandub postikulu 2.90 €, üle 39 € ostud saadame TASUTA (va kampaaniaperioodil). Pakk saadetakse Ostja valikul sobivasse pakiautomaati. Teavitus pakist tuleb Ostjale sms-i teel ning sisaldab ukse avamiseks vajalikku uksekoodi.

4. LELUD.EE e-poest tellitud kaubad saab kätte aadressil – Tallinn, J.Vilmsi 50 – ainult eelneval kokkuleppel ( lisainfo ja täpsemad kokkulepped e-maili  info@lelud.ee või telefoni +372 58 057 996)

5. Itella SmartPOST Soome – 11€

6. Smartpost/Omniva kuller – kaup koju kätte, 5,59 €.

Millised on kauba tagastamise tingimused?

Kõikidele Lelud.ee e-poest ostetud kaupadele kehtib tagastusgarantii 14 päeva.  Teil on õigus tagastada kaup 14 päeva jooksul alates kauba üleandmisest.

Minu küsimusele ei olndu vastust!

Helista julgelt meie +372 58 057 996 või saada e-mail info@lelud.ee. Vastame esimesel võimalausel! Küsija suu pihta ei löö!

Mängulist kooskasvamist Teie lastele Meie poolt pakutavate mänguasjadega!

X