TASUTA TRANSPORT PAKIAUTOMAATI ALATES 39€ OSTUST

Kaardimäng “ABC Miam”

12,90  10,97 

Ainult 2 laos

Kogus
Tootekood: DJ05147

Kirjeldus

Lõbus sõnade mäng.

Vanus: 8-99 eluaastat
Mängijad: 2-4 mängijat
Mäng sisaldab: 48 „Looma“ kaarti kalorsusega 1-5, 8 suure „Koletise“ kaarti, kellele meeldib süüa erinevaid asju, 10 „Seedehäire“ kaarti.
Mängu eesmärk: Olla esimene mängija, kes täidab oma kaks koletist.
Mängu mõte: Koletised on näljased sõnade järele aga mitte suvaliste sõnade järele! Igale koletisele meeldivad erinevad asjad ja koletis saab alla neelata ainult need sõnad, mis algab tema suus olevate tähtedega.
Mängukäik: Iga mängija võtab kaks „Koletise“ kaarti ja asetab need enda ette pilt ülesse poole. Kaarte mida ei kasutata pannakse mängulaual kõrvale. Kahe mängijaga mängus saavad mõlemad mängijad ühe oma koletise välja vahetada kasutamata „Koletise“ kaardipakist.
Segage „Loomade“ ja „Seedehäirete“ kaardid omavahel. Asetage need kaardid teineteise peale kaardipakki mängijate keskele lauale.
Noorim mängija alustab, seejärel jätkatakse mängu päripäeva suunas.
Esimene mängija pöörab ümber esimese kaardi kaardipakist.
1/ Kui see on „looma“ kaarti siis mängija ütleb selle looma nime, kes on kaardil kujutatud.
– Kui looma nimi sisaldab või algab sama tähega, mis mängija koletisele meeldib alla neelata siis mängija võtab ja asetab selle kaardi „Koletise“ kaardi peale.
Number kaardil näitab palju kaloreid koletis sai, kui looma alla neelas. Kui koletis saab kokku 15 kalorit siis saab ta täis.
Märkus: Kui sõna sobib mõlemat koletist siis saab mängija valida, millisele koletisele kaart anda.
Näide: Kui pöörate ümber kaardi KOALA, siis saate ainult toita neid koletisi kellele meeldivad Ks, Os, As või Ls. Koletis, kellele kaart sobib saab 3 kalorit.
– Kui kummalegi mängija koletisele ei meeldi sõnas olevad tähed siis mängija ei saa kaardi endale jätta vaid peab selle kaardi tagasi kaardipakki panema. Nüüd on järgmise mängija kord võtta kaardipakist kaart.

2/ Kui saadud kaart on „Seedehäire“ siis jääb mängija koletis haigeks. Mängija peab võtma kõik „Looma“ kaardid, millel on sama number kaloreid, mis on „Seedehäire“ kaardil ning võtab need oma koletise pealt ära (kui mängija tõmbab „Seedehäire 2“ kaardi, ta peab võtma kõik kaardid, mille kalorid on 2 ja need eemaldama oma koletise pealt).
Nüüd on järgmise mängija kord võtta kaart.
Koletis saab täidetud kaloritega, kui ta saab täis 15 või rohkem kaloreid. Mängija keerab mängulaual koletise pildi alla poole ja sellel koletisel on kõht täis.
Mängu lõpp: Mängija, kes saab esimesena kaks koletist kaloritega täidetud.
Keerulisem mäng edasijõudnutele: Mängija kelle kord on võtab laual olevast kaardipakist esimese kaardi. Mõlemad mängijad peavad olema kiired, kuna nad mängivad sama aegselt:
– Kui see on „Looma“ kaart: kiirem mängija ütleb sõna, mis täidab ühe tema koletistest ja võidab kaardi endale. See sõna võib olla looma nimetus või tema söögiriist.
– Kui see on „Seedehäire“ kaart: kõik mängijad peavad puudutama kaardipakki laual. Viimane mängija, kes puudutab kaardipakki see saab endale „Seedehäire“ kaardi ning peab eemaldama vastava numbriga (kaloriga) „Looma“ kaardid oma koletiselt.

Arvustused

Tooteülevaateid veel ei ole.

Arvustust saavad kirjutada ainult need sisseloginud kasutajad, kes on antud toote ostnud.

X